
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-7236.2
2 588 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0460-7236.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-7236.2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 588 ₴



