Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1887 |
| Ширина | 193.3 мм |
| Висота | 75 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 932 ₴








