Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3191 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 47.5 мм |
| Ширина | 88.9 мм |
| Товщина | 15.4 мм |
| Сумісність з маркою | BYD, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic, Integra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 343 ₴




