Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3473 |
| Ширина | 133.6 мм |
| Висота | 88 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | LS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴





