Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494331 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 14.2 мм |
| Ширина | 95.4 мм |
| Висота | 44.2 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 216 ₴











