Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494354 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19.8 мм |
| Ширина | 155.3 мм |
| Висота | 68.5 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 022 ₴











