Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494527 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.05 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 54.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.2 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴








