Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494659 |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.2 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Formentor, Touran, Jetta, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Q3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162 ₴









