Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986495235 |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.2 мм |
| Ширина | 130.9 мм |
| Висота | 47.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Xsara, Kubistar, Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴









