Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986495266 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 151.2 мм |
| Висота | 61.6 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 346 ₴









