Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424595 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.2 мм |
| Ширина | 150.7 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Bravo, Stilo, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 431 ₴











