Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424777 |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 161.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.9 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | California, Sharan, Transporter, Galaxy, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 958 ₴











