Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986460955 |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 61.7 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Astra, Calibra, Kadett, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴









