Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986492020 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.4 мм |
| Ширина | 141.5 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807 ₴











