Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494051 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 267 ₴











