Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494092 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.7 мм |
| Висота | 53.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 122 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123.8 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Adam, Corsa |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 423 ₴











