Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494108 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 116.2 мм |
| Висота | 58.6 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 573 ₴











