Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494191 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 76.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 170 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 171 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.2 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 557 ₴











