Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494203 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 73.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 762 ₴











