Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494218 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 140.8 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴







