Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494233 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 88.8 мм |
| Висота | 47.6 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, FR-V, Legend, Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴











