Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494235 |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, Berlingo, C4, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 553 ₴











