Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494245 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.6 мм |
| Висота | 74.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.1 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, S80, XC70, Galaxy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 813 ₴











