
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, ATE 13.0460-5691.2
2 741 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13.0460-5691.2
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-5691.2 |
| Ширина | 141.8 мм |
| Висота | 59.7 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 741 ₴


