Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P2076 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 43.7 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 833 ₴



