Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1984A |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 66.1 мм |
| Ширина | 171.7 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 473 ₴


