Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P2056K |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Висота | 54.1 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 165.6 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Leaf, Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴


