Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1876A |
| Висота зовнішньої накладки | 46.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 123.1 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48.5 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 232 ₴


