Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1831 |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 99.9 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Chery |
| Сумісність з моделлю | Amulet, Tiggo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴


