Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P2152 |
| Висота | 54.2 мм |
| Ширина | 113.7 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 015 ₴


