Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1960 |
| Ширина | 141 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина | 17.8 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Cerato Koup, Optima, I30, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Grandeur, Genesis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴


