Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P2077 |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 137.1 мм |
| Висота | 56.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, Legacy, Outback, GT 86, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 341 ₴


