Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1892 |
| Ширина | 139.7 мм |
| Висота | 67.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 466 ₴




