Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1700 |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 53.3 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Corsa, Adam |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 834 ₴









