Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3223 |
| Ширина | 108.4 мм |
| Висота | 41.6 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Outback, Impreza, Legacy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴





