Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB1291 |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 68.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | ГАЗ, Rover, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Gazelle, Freelander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴






