Гальмівні колодки дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP1695 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина внутрішньої накладки | 145.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 144.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Vivaro, Trafic, Primastar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 193 ₴






