
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, MEYLE 025 238 9116/W
1 204 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 238 9116/W
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 025 238 9116/W |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 131.5 мм |
| Висота | 59.9 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Ssang Yong, Kia |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Magentis, Musso, Sonata, Soul, Tucson, Elantra, Sportage, Korando |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴




