Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3503 |
| Ширина | 158.4 мм |
| Висота | 58.7 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Сумісність з моделлю | FX, G, EX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 061 ₴



