Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3396 |
| Ширина | 116.4 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift, Note, Almera, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595 ₴








