Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3481 |
| Ширина | 136.8 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота внутрішньої накладки | 57.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.4 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 011 ₴








