
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, MEYLE 025 232 1518
1 178 ₴
- Немає в наявності
- Код: 025 232 1518
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 025 232 1518 |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.8 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 178 ₴



