
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1251
1 139 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1251
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1251 |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 63.6 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4, X3, MG X-Power |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 139 ₴


