
Комплект гальмівних колодок - дискові, LPR 05P1252
1 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1252
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1252 |
| Висота зовнішньої накладки | 48.1 мм |
| Товщина | 17.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 43.5 мм |
| Ширина | 123.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴


