
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1253
1 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1253
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1253 |
| Ширина зовнішньої накладки | 194.4 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Висота | 70.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 193.3 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴


