
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1259
1 394 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1259
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1259 |
| Висота | 65.5 мм |
| Ширина | 164.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина | 18.8 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 394 ₴


