
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1278
681 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1278
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1278 |
| Товщина | 17.6 мм |
| Ширина | 94.8 мм |
| Висота | 46.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307, 207 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 681 ₴


