
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1346
835 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1346
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1346 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 134.9 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Висота | 48.4 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Almera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴


