
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1373
677 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1373
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1373 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота зовнішньої накладки | 40 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 35.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 105.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 85.4 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Lancer, Caliber, Avenger, Outlander, Sebring, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 677 ₴


