
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1382
985 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1382
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1382 |
| Ширина | 156.7 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Mohave, Sorento, Actyon, Korando, Genesis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴


